AKTUALNOŚCI
Wielkie pojedynki - luty 2019
Środa 30 Styczeń 2019

Prawdziwą siłę poznasz w bezpośrednim starciu! Gdy naprzeciw siebie stają bestie, kosmici lub magowie, gdy człowiek mierzy się z przyrodą, rozpoczyna się walka na śmierć i życie. Zapraszamy na cykl filmów w lutowe czwartki i piątki o 22:40.

Samolot kontra wulkan (Airplane vs. Volcano)
Piątek 1 lutego o 22:40
Obsada: Dean Cain, Tamara Goodwin, Robin Givens
Kiedy samolot podczas lotu zostanie uwięziony pomiędzy wybuchającymi wulkanami, załoga i pasażerowie muszą walczyć o przeżycie. Ale czy uda się przeżyć w uszkodzonej maszynie bez lądowania?

SEAL kontra predator (Rise of the Preda...

CZYTAJ DALEJ
Gwiazdka i Nowy Rok z CBS Action
Środa 5 Grudzień 2018

Celebruj świąteczny czas razem z CBS Action! Zapraszamy do oglądania lubionych filmów i miniseriali w Wigilię i przez dwa dni świąt Bożego Narodzenia. A sylwestra i Nowy Rok spędź w najlepszym z możliwych towarzystwie – towarzystwie naszych herosów!

Zobaczymy m.in.:

Gwiazdka z CBS Action (maraton filmowy):

Terminatorzy - 24 grudnia o 14:50
Oblodzone miasto - 24 grudnia o 20:00
Skarb Da Vinci - 25 grudnia o 18:15
Śnieżny armagedon - 25 grudnia o 20:00
Transmorfersi - 26 grudnia o 16:45
Transmorfersi: Upadek ludzkości - 26 grudnia o 18:25
Lodowe tornado - 26 grud...

CZYTAJ DALEJ
Niezwyciężeni
Wtorek 6 Listopad 2018

O to, w co wierzą, gotowi są walczyć do ostatniej kropli krwi. Nie załamują ich porażki, sprzysięgające się przeciw nim okoliczności, potęga natury czy kosmosu, śmiertelni wrogowie – ludzie i Obcy. Bohaterowie naszych filmów – po prostu niezwyciężeni!

Na 48-godzinny maraton filmowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy przez cały weekend 10 i 11 listopada. A obejrzymy m.in. filmy:

Wyspa pułapek – cz. 1 i 2
Sobota od 09:25

Samolot kontra wulkan
Sobota 14:40

Studnia
Sobota 16:25

Strefa śmierci
Sobota 18:15

...
CZYTAJ DALEJ
Dom grozy w CBS Action
Środa 18 Lipiec 2018

Mroczne tajemnice wiktoriańskiego Londynu i dobrze znani bohaterowie horrorów czekają na nas w letnie wieczory już od 21 lipca 2018.

Stolica Anglii, koniec XIX wieku. Amerykański awanturnik Ethan Chandler zostaje wynajęty przez podróżnika sir Malcolma Murraya. Córka mężczyzny zaginęła w tajemniczych okolicznościach, a Chandler ma pomóc w jej odnalezieniu. Murray wierzy, że za zniknięciem dziewczyny stoją nieczyste moce. Jego przekonanie podziela spirytystka Vanessa Ives. Rozpoczynają własne śledztwo, do którego dołącza ogarnięty ideą pokonania śmierci młody dr Victor Frankenstein…

Wysoko oceniany serial, którego trzy sezony prezentujemy w CBS Ac...

CZYTAJ DALEJ
Lato z horrorem
Środa 4 Lipiec 2018

Kto się lubi bać? W lipcu w CBS Action jest się czym przerazić, bo większość naszych filmów w tym miesiącu to horrory. A przed nami jeszcze filmowe horrorowe premiery – i premierowy, bardzo straszny i bardzo klimatyczny serial! Nie oglądajcie nas sami w ciemności!

Dom grozy
Soboty i niedziele od 21 lipca o 22:00

Akcja serialu rozgrywa się w wiktoriańskim Londynie, gdzie spotykają się najsłynniejsi bohaterowie literatury grozy, m.in. doktor Frankenstein i jego potwór, Dorian Gray, hrabia Dracula. Dołączają do nich młody amerykański awanturnik, angielski podróżnik i spirytystka, którzy razem próbują odna...

CZYTAJ DALEJ
Genetyczne kombinacje
Wtorek 29 Maj 2018

Przed nami długi weekend Bożego Ciała – zapraszamy na czterodniowy maraton filmowy, od czwartku do niedzieli. A częścią maratonu będzie premierowe pasmo Genetyczne kombinacje. Oto cztery premiery filmowe połączone podobną tematyką:

Zabawa w Darwina
Czwartek 31 maja o 21:00

Genialny genetyk, wytypowany do przeprowadzenia radykalnego eksperymentu na ludzkiej inteligencji, dowiaduje się, że jego naiwny młodszy brat został królikiem doświadczalnym...
Obsada: Jason Brooks, Robert Floyd, Stacy Haiduk

Piekielny rój
Piątek 1 czerwca o 21: 00

Policyjnego detektywa skazan...

CZYTAJ DALEJ
Maj w przestworzach
Poniedziałek 7 Maj 2018

Filmowe premiery w każdą majową środę o 21:00. Daj się poderwać do lotu – nad Ziemię i jeszcze wyżej…

Powstrzymać cholerę
Środa 9 maja o 21:00
Na pokładzie samolotu pasażerskiego wybucha epidemia cholery, której źródłem są skażone owoce morza. Gdy pasażerowie mają opuścić maszynę, zaczyna narastać panika...
Obsada: Lindsay Wagner, Elizabeth Peña, Ken Pogue

Atak z kosmosu
Środa 16 maja o 21:00
Astrofizyk dr Scott Dryden jest przekonany, że wrogie, pozbawione ciał istoty pozaziemskie po wylądowaniu na pustyni w...

CZYTAJ DALEJ
Wszyscy jesteśmy z Kosmosu
Poniedziałek 23 Kwiecień 2018

Czy w maju można już leżeć na trawie i patrzeć w gwiazdy? Tym, którzy odważą się to zrobić podczas majówki – a także tym ciepłolubnym, którzy jeszcze nie mają na to ochoty – dedykujemy naszą specjalną ramówkę 1 i 3 maja 2018. Znajdziecie w niej bardzo kosmiczne filmy z szalejącymi planetami, międzygwiezdnymi podróżami i czasem nawet przyjaznymi Obcymi – oraz  zdecydowanie kosmiczny serial z nieziemsko piękną Halle Berry. I pamiętajcie: Wszyscy jesteśmy z Kosmosu!

Maraton serialowo-filmowy:

1 maja 2018 (wtorek)
06:00 - 17:00 maraton filmowy
17:00 – 23:05 Extant: Przetrwanie – odc. 1-7
23:05 – 05:10 maraton filmowy

...
CZYTAJ DALEJ
Extant: Przetrwanie
Środa 28 Marzec 2018

Thriller s.f. wyprodukowany przez Stevena Spielberga, z Halle Berry i Goranem Visnjicem w głównych rolach - tego serialu nie można przegapić!

Astronautka Molly Woods powraca na Ziemię po jednoosobowej, trwającej 13 miesięcy misji w kosmosie, po czym odkrywa, że nieświadomie sprowadziła całą ludzką rasę na drogę destrukcji. Teraz jedynie ona i pewien tajemniczy nieznajomy mogą uratować ludzkość przed zagładą.

Pierwszy odcinek serialu Extant: Przetrwanie już we wtorek 3 kwietnia o godz. 20:00. Na kolejne zapraszamy w dni powszednie o 20:00 z powtórkami następnego dnia o 13:00. Powtórki odcinków z całego tygodnia w niedziele od 11:00. W CBS Act...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
Largo
Largo
Piątek 29 Marzec
19:00
Numb3rs
Wzór
Środa 27 Marzec
17:05
Thunder In Paradise
Grom w raju
Środa 27 Marzec
18:00