RAMÓWKA
Wtorek 31 Grudzień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Avalon - Beyond the Abyss
07:45
Klątwa Mojżesza

Na oceanie eksploduje wyspa, a do wody dostaje dziwna, śmiertelnie niebezpieczna czarna trucizna. A to dopiero początek tajemniczych zjawisk...
Age of Tomorrow
09:30
Na krawędzi jutra

Thriller science-fiction. Pozaziemski nadajnik ukryty w piramidzie włącza się, wzywając kosmicznych najeźdźców. Tylko jeden antropolog wie, jak uratować ludzkość.
Trapped in Space
11:15
Uwięzieni w kosmosie

Film science fiction na podstawie opowiadania Arthura C. Clarkea. Tlenu na uszkodzonym statku kosmicznym starczy tylko dla trzech ludzi — ale na pokładzie jest pięć osób...
Code Red: The Rubicon Conspiracy
13:00
Akcja ostatniej szansy

Przygodowy film science fiction w reżyserii Iana Gilmoura. Żołnierz musi uratować swojego brata z afrykańskiej bazy wojskowej opanowanej przez kosmitów.
Mayday
14:45
Mayday

Film katastroficzny, w roli głównej Dean Cain. Gdy pocisk trafia supernowoczesny samolot pasażerski, zabijając jego załogę, pasażerowie muszą samodzielnie sprowadzić go na ziemię.
Post Impact
16:20
Strefa śmierci

W Ziemię uderza meteoryt, zaczyna się nowa epoka lodowcowa. Grupka ocalałych poszukuje urządzenia, które pomoże im ocalić ludzkość. W roli głównej Dean Cain.
Last Patrol
18:10
Ostatni patrol

Potężne trzęsienie ziemi niszczy Los Angeles, pozostawiając po sobie chaos i ruiny. Teraz jeden człowiek walczy o przywrócenie porządku i nadzieję na przyszłość.
The Apocalypse
20:00
Apokalipsa

Film katastroficzny z udziałem Kristen Quintrall. Do Ziemi zbliża się asteroida, która może doprowadzić do zagłady ludzkości — a pewni rodzice nie mogą znaleźć swojego dziecka.
Hellbound
21:50
Moce ciemności

Dwóch detektywów z Chicago prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego mordu na rabinie. Zostają wezwani do Izraela... W roli głównej Chuck Norris.
The New Twilight Zone
23:35
Strefa mroku

Seria 3, Epizod 21

Kultowy serial Roda Sterlinga o zjawiskach nadprzyrodzonych. Zwykłym ludziom zdarzają się bardzo niezwykłe sytuacje...