AKTUALNOŚCI
Gwiazdkowy maraton filmowy
Wtorek 17 Grudzień 2019

Wasze ulubione filmy i miniseriale przez trzy świąteczne dni to dawka adrenaliny i mocnych wrażeń niezbędna do zrównoważenia słodyczy kutii, sernika i gościa w czerwonych pantalonach!

Spędźmy ten czas z Hulkiem Hoganem, Ronem Perlmanem, Dolphem Lundgrenem, Noomi Rapace, Deanem Cainem, Chuckiem Norrisem, Rufusem Sewellem, Costasem Mandylorem, Lilianą Komorowską, Lance’em Henriksenem, Jamesem Brolinem, Kim Delaney, Ianem Somerhalderem i Ianem Zieringiem. Przeżyjmy przygody w wielkim mieście i w dżungli, w Kosmosie i w cyberprzestrzeni; odeprzyjmy ataki Obcych i gigantycznych jaszczurów, latających rekinów, magicznie zrodzonych węży, a nawet zmutowanych pawianów.

P...

CZYTAJ DALEJ
Sierpniowy maraton filmowy
Czwartek 1 Sierpień 2019

W sierpniowy długi weekend w CBS Action akcja przyspiesza! Przez cztery dni (czwartek – niedziela, 15-18 sierpnia) zapraszamy na maraton filmów i miniseriali. Oto wybrane tytuły:

Król zaginionego świata (King of the Lost World)
Czwartek 15 sierpnia o 09:30 i sobota 17 czerwca o 18:30
Obsada: Bruce Boxleitner, Sarah Lieving, Rhett Giles
Czwórka osób ocalałych po katastrofie samolotu w dżungli Afryki odkrywa tam świat pełen nieznanych i prehistorycznych gatunków zwierząt, niezbyt przyjaźnie nastawione plemię – oraz gigantyczną małpę... Uwspółcześniona adaptacja powieści Sir Arthura Conan Doyle’a.

...
CZYTAJ DALEJ
Filmowy Lunch w CBS Action
Czwartek 9 Maj 2019

Głodni filmów pełnych akcji? Teraz zapraszamy na nie o godzinę wcześniej! Od maja 2019 nasze pasmo filmowe w dni powszednie zostało przesunięte na godz. 13:00.

Także od maja większość naszych seriali w dni powszednie serwujemy w większych porcjach – dwuodcinkowych!

CZYTAJ DALEJ
Majówka: W innym wymiarze
Wtorek 23 Kwiecień 2019

1 i 3 maja 2019 maraton filmowy CBS Action przeniesie Cię w inny wymiar – w zaświaty, w przyszłość, do cyberprzestrzeni, na spotkanie z wiedźmami, demonami, Szatanem i zombie… A to niektóre z naszych propozycji:

Max Knight: Ultraszpieg (Max Knight – Ultra Spy)
Środa 1 maja o 07:50  i piątek 3 maja o 14:50
Obsada:
Michael Landes, Rachel Blakely, Christopher Morris
Niegdyś wielki mag legendarnego zakonu hakerów, Max Knight jest dziś superszpiegiem o tytanowym sercu, z piękną superasystentką o sztucznej inteligencji u boku. Ra...

CZYTAJ DALEJ
Wielkanoc: Trzy żywioły
Czwartek 4 Kwiecień 2019

Filmowy maraton wielkanocny – 72 godziny z najlepszymi filmami. Trzy świąteczne dni i trzy siły, których spotkanie wyzwala w człowieku moc, jakiej istnienia nie podejrzewał!

WIELKA SOBOTA: OGIEŃ

Uderzenie cz. 1 & 2 (Impact)
Wielka Sobota 20 kwietnia o 16:20 i 18:10
Obsada: David James Elliott, Natasha Henstridge, Benjamin Sadler
Spektakularny deszcz meteorytów i odłamki Księżyca, uderzonego przez asteroidę – morze płonących skał, które spadnie na Ziemię, to jednak zaledwie początek koszmaru ludz...

CZYTAJ DALEJ
Wielkie pojedynki - luty 2019
Środa 30 Styczeń 2019

Prawdziwą siłę poznasz w bezpośrednim starciu! Gdy naprzeciw siebie stają bestie, kosmici lub magowie, gdy człowiek mierzy się z przyrodą, rozpoczyna się walka na śmierć i życie. Zapraszamy na cykl filmów w lutowe czwartki i piątki o 22:40.

Samolot kontra wulkan (Airplane vs. Volcano)
Piątek 1 lutego o 22:40
Obsada: Dean Cain, Tamara Goodwin, Robin Givens
Kiedy samolot podczas lotu zostanie uwięziony pomiędzy wybuchającymi wulkanami, załoga i pasażerowie muszą walczyć o przeżycie. Ale czy uda się przeżyć w uszkodzonej maszynie bez lądowania?

SEAL kontra predator (Rise of the Preda...

CZYTAJ DALEJ
Gwiazdka i Nowy Rok z CBS Action
Środa 5 Grudzień 2018

Celebruj świąteczny czas razem z CBS Action! Zapraszamy do oglądania lubionych filmów i miniseriali w Wigilię i przez dwa dni świąt Bożego Narodzenia. A sylwestra i Nowy Rok spędź w najlepszym z możliwych towarzystwie – towarzystwie naszych herosów!

Zobaczymy m.in.:

Gwiazdka z CBS Action (maraton filmowy):

Terminatorzy - 24 grudnia o 14:50
Oblodzone miasto - 24 grudnia o 20:00
Skarb Da Vinci - 25 grudnia o 18:15
Śnieżny armagedon - 25 grudnia o 20:00
Transmorfersi - 26 grudnia o 16:45
Transmorfersi: Upadek ludzkości - 26 grudnia o 18:25
Lodowe tornado - 26 grud...

CZYTAJ DALEJ
Niezwyciężeni
Wtorek 6 Listopad 2018

O to, w co wierzą, gotowi są walczyć do ostatniej kropli krwi. Nie załamują ich porażki, sprzysięgające się przeciw nim okoliczności, potęga natury czy kosmosu, śmiertelni wrogowie – ludzie i Obcy. Bohaterowie naszych filmów – po prostu niezwyciężeni!

Na 48-godzinny maraton filmowy z okazji Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy przez cały weekend 10 i 11 listopada. A obejrzymy m.in. filmy:

Wyspa pułapek – cz. 1 i 2
Sobota od 09:25

Samolot kontra wulkan
Sobota 14:40

Studnia
Sobota 16:25

Strefa śmierci
Sobota 18:15

...
CZYTAJ DALEJ
Dom grozy w CBS Action
Środa 18 Lipiec 2018

Mroczne tajemnice wiktoriańskiego Londynu i dobrze znani bohaterowie horrorów czekają na nas w letnie wieczory już od 21 lipca 2018.

Stolica Anglii, koniec XIX wieku. Amerykański awanturnik Ethan Chandler zostaje wynajęty przez podróżnika sir Malcolma Murraya. Córka mężczyzny zaginęła w tajemniczych okolicznościach, a Chandler ma pomóc w jej odnalezieniu. Murray wierzy, że za zniknięciem dziewczyny stoją nieczyste moce. Jego przekonanie podziela spirytystka Vanessa Ives. Rozpoczynają własne śledztwo, do którego dołącza ogarnięty ideą pokonania śmierci młody dr Victor Frankenstein…

Wysoko oceniany serial, którego trzy sezony prezentujemy w CBS Ac...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU