AKTUALNOŚCI

Majówka: W innym wymiarze
CBS Action Polska, Wtorek 23 Kwiecień 2019

1 i 3 maja 2019 maraton filmowy CBS Action przeniesie Cię w inny wymiar – w zaświaty, w przyszłość, do cyberprzestrzeni, na spotkanie z wiedźmami, demonami, Szatanem i zombie… A to niektóre z naszych propozycji:

Max Knight: Ultraszpieg (Max Knight – Ultra Spy)
Środa 1 maja o 07:50  i piątek 3 maja o 14:50
Obsada:
Michael Landes, Rachel Blakely, Christopher Morris
Niegdyś wielki mag legendarnego zakonu hakerów, Max Knight jest dziś superszpiegiem o tytanowym sercu, z piękną superasystentką o sztucznej inteligencji u boku. Razem mogą ocalić świat. Czy tylko w cyberprzestrzeni?

Straż graniczna (Border Patrol)
Środa 1 maja o 11:20
Obsada:
Michael DeLorenzo, Clayton Rohner, Lewis Fitz-Gerald
Śmierć nie jest końcem wszystkiego – ani dla przestępców, ani dla policjantów. W zaświatach ci pierwsi walczą ze wszystkich sił, by powrócić do żywych, ci drudzy próbują im to uniemożliwić….

Trójkąt Bermudzki (Lost in the Bermuda Triangle)
Środa 1 maja o 14:50 i piątek 3 maja o 21:45
Obsada:
Tom Verica, Charlotte d’Amboise, Christina Haag
Małżeństwo w kryzysie wybiera się na romantyczny rejs. Kiedy żona znika, mąż staje się dla policji pierwszym podejrzanym. Ale to przecież rejon Trójkąta Bermudzkiego – tu wielu znika i pojawia się w innych miejscach. I nic nie jest tym, czym się wydaje…

Zjadacz kości (The Bone Eater)
Środa 1 maja o 16:35
Obsada:
Bruce Boxleitner, Veronica Hamel, Michael Horse
Korporacja poszukująca złóż mineralnych narusza spokój indiańskiego cmentarza – i budzi kogoś, kto uważany był tylko za legendę: Zjadacza kości. Istota z zaświatów zaczyna terroryzować miasteczko.

Strażnik otchłani (Cerberus)
Środa 1 maja o 20:00 i piątek 3 maja o 16:35
Obsada: Emmanuelle Vaugier, Sebastian Spence, Greg Evigan
Znakomita archeolożka zostaje szantażem zmuszona do współpracy z przestępcami, chcącymi ukraść Miecz Marsa, który czynił legendarnego wodza Hunów Atyllę niezwyciężonym. Starożytny artefakt jest jednak nie tylko dobrze ukryty, ale i dobrze strzeżony… W ten sposób kobieta zostaje wciągnięta w rozgrywkę z siłami nadprzyrodzonymi!

Moce ciemności (Hellbound)
Środa 1 maja o 21:45 i piątek 3 maja o 01:30
Obsada:
Chuck Norris, Calvin Levels, Sheree J. Wilson
Dwoje chicagowskich policjantów w poszukiwaniu mordercy wędrownego rabina trafia do Izraela. Wkrótce okaże się, że ścigają kogoś znacznie potężniejszego niż pospolity przestępca, a na ich drodze pojawi się sam Szatan!

Naziści z wnętrza Ziemi (Nazis at the Center of the Earth)
Środa 1 maja o 23:35
Obsada:
Dominique Swain, Jake Busey, Christopher Karl Johnson
Naukowcy badający Antarktykę zostają porwani przez przerażających żołnierzy. Okazuje się, że to naziści, których przy życiu utrzymuje doktor Mengele. Armia zombie mieszka na kontynencie skrywającym się we wnętrzu planety – i planuje restytucję Trzeciej Rzeszy!

Rycerze Okrągłego Stołu: Pokolenie przyszłości
(King Arthur and the Knights of the Round Table)
Piątek 3 maja o 06:00 i 20:00
Obsada: Sara Malakul Lane, Kelly B. Jones, Eoin O’Brien
Choć w średniowiecznej Anglii Merlin i król Artur przegnali złą czarownicę Morganę na kraniec wszechświata, ona nie umarła. Zregenerowała siły i powróciła do dzisiejszego świata. Jej siła to czarna magia – i najnowsze technologie. Potomkowie króla Artura i jego rycerzy nie będą mieli łatwego zadania!

Klątwa talizmanu (The Curse of the Talisman)
Piątek 3 maja o 07:40 i 18:20
Obsada: Jesse Spencer, Sara Gleeson, Tempany Deckert
Student college’u wchodzi w posiadanie magicznego medalionu. Przez przypadek za jego pomocą budzi demony – od tej pory uczelniana społeczność jest terroryzowana przez demoniczną armię kamiennych gargulców!

Przeczucie zbrodni (Premonition)
Piątek 3 maja o 13:05
Obsada: Casper van Dien, Catherine Oxenberg, Lorena Gale
Oficer policji przeżywa groźny wypadek samochodowy. Od tej pory zaczynają go nawiedzać mroczne wizje przyszłych katastrof, wypadków i morderstw. Czy będzie w stanie zapobiec choć niektórym z nich, skoro nikt nie chce mu uwierzyć?

RPG (RPG)
Piątek 3 maja o 23:30
Obsada: Rutger Hauer, Cian Barry, Alix Wilton Regan
Stary, śmiertelnie chory milioner desperacko chce żyć. Kiedy firma RPG zaoferuje mu nowe życie w ciele młodego mężczyzny, nie zawaha się ani minuty. Ale nowe życie jest tylko chwilowe, kiedyś trzeba będzie wrócić do swojego wymiaru…

W TYM MIESIĄCU