RAMÓWKA
Środa 14 Sierpień
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

Lost City Raiders
19:00
Jeźdźcy z zaginionego miasta

Film s.f. z Jamesem Brolinem w roli głównej. Jest rok 2048. Większa część Ziemi jest zalana wodą. Ojciec z dwoma synami wydobywają skarby z zalanych budynków.
The Da Vinci Treasure
20:55
Skarb Da Vinci

Thriller z udziałem Lancea Henriksena. Antropolog ściga się z czasem, próbując rozwikłać zagadkę, która może zmienić świat. Tajny kod ukryty jest w dziełach Leonarda Da Vinci.
Mercenaries
22:40
Niezniszczalne

Thriller, w którym główną rolę gra Kristanna Loken. Córka prezydenta zostaje porwana w strefie walk. Do akcji wkracza elitarny oddział najemników, składający się z samych kobiet.
Tales From The Darkside
00:30
Opowieści z ciemnej strony

Seria 1, Epizod 9

Niezadowolony ze swojego życia pisarz dostaje komputer do pracy — okazuje się, że wszystko, co na nim napisze, wydarza się naprawdę. Odcinek oparty na opowiadaniu Stephena Kinga.
Jake and the Fatman
01:00
Gliniarz i prokurator

Seria 5, Epizod 8

Neely i Jake pracują razem nad sprawą serii morderstw związanych z nielegalnym handlem ludzkimi organami. Za wszystkim stoi bogacz, który potrzebuje nowej wątroby.
Penny Dreadful
02:00
Dom grozy

Seria 3, Epizod 9

Ethan poznaje prawdę o Kaetenayu. Dr Seward poddaje Renfielda hipnozie. Potwór Frankensteina podejmuje moralną decyzję. Malcolm i jego towarzysze próbują uratować Vanessę.
Becker
02:55
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 7

Migająca lampa uliczna nie daje Beckerowi spać, wpędzając go w fatalny nastrój. Margaret zgadza się na prośbę Lindy, która chce przynieść do pracy jeden osobisty przedmiot.
Becker
03:20
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 8

Becker zostaje zmuszony do poproszenia Reggie o pomoc w sprawie urazu — niestety, kobieta doradza mu akupunkturę. Margaret dostaje ciekawą przesyłkę od swojego listonosza.
Becker
03:45
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 9

Reggie ma wolny bilet na mecz hokeja. Becker i Jake rywalizują o to, który z nich będzie jej towarzyszył.
Becker
04:10
Doktor Becker

Seria 1, Epizod 10

Pod wpływem chwili Becker wygłasza kilka złośliwych uwag, przez co znajduje się w trudnej sytuacji. W efekcie bierze udział w bardzo gorącej dyskusji radiowej.
Special Unit 2
04:35
Łowcy koszmarów

Seria 2, Epizod 9

Fantastyczny serial komediowy, podążający śladem oddziału policji, chwytającego... potwory.
Special Unit 2
05:15
Łowcy koszmarów

Seria 2, Epizod 10

Fantastyczny serial komediowy, podążający śladem oddziału policji, chwytającego... potwory.
The Invaders
06:00
Najeźdźcy z kosmosu

Seria 1, Epizod 1

Remake klasycznego filmu science-fiction. W roli głównej występuje Scott Bakula. Jeden człowiek może powstrzymać inwazję kosmitów udających zwykłych ludzi.