RAMÓWKA
Niedziela 10 Listopad
RANO | PO POŁUDNIE | WIECZOREM | CAŁY DZIEŃ

The Apocalypse
07:30
Apokalipsa

Film katastroficzny z udziałem Kristen Quintrall. Do Ziemi zbliża się asteroida, która może doprowadzić do zagłady ludzkości — a pewni rodzice nie mogą znaleźć swojego dziecka.
Mega Piranha
09:25
Megapirania

Ławica ogromnych, genetycznie zmodyfikowanych piranii ucieka z Wenezueli i płynie w stronę Florydy. Wojsko z pomocą naukowców stara się zapobiec katastrofie.
Cerberus
11:15
Strażnik otchłani

Nikczemny najemnik kradnie słynny Miecz Marsa i zyskuje władzę nad mitycznym Cerberem. Powstrzymać go może tylko dr Samantha Gaines.
Curse Of The Talisman
13:00
Klątwa talizmanu

Horror z Jesse Spencerem (znanym z serialu „Doktor House) w roli głównej. Jeremy Campbell przypadkiem uwolnia demona sprzed wieków. Teraz ma pięć dni, aby uratować swoje miasto.
Tribe
14:50
Wyspa pułapek

Seria 1, Epizod 1

Po ataku piratów grupa młodych ludzi trafia na wyspę pełną śmiercionośnych pułapek z czasów II wojny światowej.
Tribe
16:35
Wyspa pułapek

Seria 1, Epizod 2

Po ataku piratów grupa młodych ludzi trafia na wyspę pełną śmiercionośnych pułapek z czasów II wojny światowej.
100 Million BC
18:25
Dinozaur w Los Angeles

Film pełen akcji i dinozaurów. Wyprawa ratunkowa rusza na pomoc zaginionym podróżnikom w czasie. W efekcie we współczesnym Los Angeles pojawia się tyranozaur...
Sub Zero
20:00
Lodowe piekło

Film akcji, w którym główną rolę gra Costas Mandylor. Grupa himalaistów musi stawić czoła oddziałowi najemników, którzy chcą zdobyć śmiercionośną broń.
Drone Wars
21:45
Wojny dronów

Thriller science-fiction. Nad Ziemią nieoczekiwanie pojawiają się zabójcze maszyny, które zabijają ludzi i pozbawiają ludzkość bogactw naturalnych. Czy ktoś zdoła je powstrzymać?
Mercenaries
23:20
Niezniszczalne

Thriller, w którym główną rolę gra Kristanna Loken. Córka prezydenta zostaje porwana w strefie walk. Do akcji wkracza elitarny oddział najemników, składający się z samych kobiet.
Transmorphers: The Fall Of Man
01:05
Transmorfersi: Upadek ludzkości

Trzymający w napięciu film science-fiction, w roli głównej — Shane Van Dyke. Roboty z kosmosu pojawiają się na Ziemi, udając zwykłe urządzenia użytkowe. Ludzie podejmują walkę.
Transmorphers
02:35
Transmorfersi

Przygodowy film science-fiction o ogromnych robotach! 300 lat po tym, jak złe roboty z kosmosu podbiły Ziemię, mała grupka ocalałych ludzi zaczyna rebelię przeciwko maszynom.
Last Patrol
04:00
Ostatni patrol

Potężne trzęsienie ziemi niszczy Los Angeles, pozostawiając po sobie chaos i ruiny. Teraz jeden człowiek walczy o przywrócenie porządku i nadzieję na przyszłość.
The New Twilight Zone
05:35
Strefa mroku

Seria 2, Epizod 16

Kultowy serial Roda Sterlinga o zjawiskach nadprzyrodzonych. Zwykłym ludziom zdarzają się bardzo niezwykłe sytuacje...
The Secret Agent Club
06:00
Klub tajnych agentów

Jeremy Chase sądzi, że jego tata jest właścicielem sklepu z zabawkami. Kiedy jednak w sklepie pojawiają się bandyci, Jeremy dowiaduje się, że jest synem tajnego agenta!