AKTUALNOŚCI

Genetyczne kombinacje
CBS Action Polska, Wtorek 29 Maj 2018

Przed nami długi weekend Bożego Ciała – zapraszamy na czterodniowy maraton filmowy, od czwartku do niedzieli. A częścią maratonu będzie premierowe pasmo Genetyczne kombinacje. Oto cztery premiery filmowe połączone podobną tematyką:

Zabawa w Darwina
Czwartek 31 maja o 21:00

Genialny genetyk, wytypowany do przeprowadzenia radykalnego eksperymentu na ludzkiej inteligencji, dowiaduje się, że jego naiwny młodszy brat został królikiem doświadczalnym...
Obsada: Jason Brooks, Robert Floyd, Stacy Haiduk

Piekielny rój
Piątek 1 czerwca o 21: 00

Policyjnego detektywa skazano na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Jego egzekucja okaże się udawana, a on sam zostanie włączony do tajnej organizacji zajmującej się eksterminacją starożytnego zmutowanego gatunku, który zagraża ludzkości.
Obsada: Boyd Kestner, Kathryn Morris, Amanda Welles

Zbuntowany klon
Sobota 2
czerwca o 21:00
W 2028 roku zabójcza, zmodyfikowana genetycznie kobieta obdarzona mocami kameleona, odkrywa w sobie instynkt macierzyński i odmawia wykonania rozkazu zabicia małego chłopca. Postanawia ochronić dziecko za wszelką cenę.
Obsada: Bobbie Phillips, Eric Lloyd, John Adam

Zbuntowany klon 2
Niedziela 3 czerwca o 21:00
Seksowna, genetycznie zmodyfikowana superagentka oraz jej nowy partner otrzymują misję uratowania zakładników z futurystycznego kurortu Ekstazja, który został przejęty przez terrorystów.
Obsada: Bobbie Phillips, Don Battee, Casey Siemaszko


W TYM MIESIĄCU
Shockwave
Bunt maszyn
Środa 24 Lipiec
19:00
Mega Piranha
Megapirania
Piątek 19 Lipiec
19:00
Mayday
Mayday
Niedziela 21 Lipiec
17:50