CBS Action to wybuchowa mieszanka seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów i filmów akcji więcej...

Lokalizacja

Aktualności

Chuck Norris ostrzega: Jest akcja, jest moc!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 27.10.2014

W drugiej odsłonie naszego cyklu Jest akcja, jest moc! zobaczymy filmy naszpikowane adrenaliną, a czasem także testosteronem. Weekendem 8-9 listopada rządzi Chuck Norris, a wśród gwiazd innych premier listopada 2014 są Wesley Snipes, Michael Dudikoff, Ice T, Dolph Lundgren i Mark Dacascos.

Współczesny gladiator 2 (Shootfighter 2)
Sobota, 1 listopada o 22:00
Występują: Bolo Yeung, Kristy Eisenberg

Nuklearny szantaż (Crash Dive)
Niedziela, 2 listopada o 22:00
Występują: Michael Dudikoff, Frederic Forrest

Zabójca (The Hitman)
Sobota, 8 listopada o 22:00
Występują: Chuck Norris, M... czytaj dalej

Jest moc. Z półobrotu!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, piątek, 03.10.2014

Filmowe premiery w każdą sobotę i niedzielę października 2014 zabiorą nas w świat, w którym precyzja i choreografia walk wręcz jest równie ważna, co zwycięstwo dobra nad złem.

Odkupienie: Kickboxer 5 (Redemption: Kickboxer 5)
4 października o 22:00
Występują: Mark Dacascos, James Ryan

W desperacji (Lethal)
5 października o 22:00
Występują: Lorenzo Lamas, Frank Zagarino, Heather Marie Marsden

Max Havoc: Klątwa smoka (Max Havoc: Curse of the Dragon)
11 października o 22:00
Występują: Joanna Krupa, Mickey Hardt, David Carradine

Max Havoc: W kręgu ognia (Max Havoc: Ring... czytaj dalej

Tajemnice SAS w serialu "Komandosi"

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 02.10.2014

Red Troop, elitarny oddział SAS pod charyzmatycznym przywództwem, działa w ukryciu i na granicy prawa – dla dobra ogółu. Serial Komandosi bazuje na motywach książki „The One That Got Away” napisanej przez jednego z żołnierzy SAS (pod pseudonimem Chris Ryan).

Sierżant Henno Garvie (w tej roli Ross Kemp, Spartakus) jest charyzmatycznym dowódcą Red Troop, oddziału SAS. Red Troop okazują się bardzo przydatni w wielu sytuacjach. Międzynarodowy przestępca ukrywający się w Bośni – złapany. Ochrona ministra spraw zagranicznych podczas tajnej wizyty w Gruzji – nie ma problemu. Jednostka kolumbijskiej armii potrzebuje wyszkolenia do walki z kokainowym baronem? To coś dla nich. Stłumienie dro... czytaj dalej

Kanadyjska konna i głuchy pies!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 08.09.2014

CBS Action zaprasza na serial Na południe. To perypetie policjanta Bentona Frasera, szczerego i odważnego przedstawiciela Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej oraz jego dowcipnego partnera, detektywa amerykańskiej policji Raya Vecchio. Wbrew ich woli połączy ich w Chicago tajemnicze morderstwo, które wpłynie też na dalsze na losy tego duetu. Będą zmuszeni przezwyciężyć niebagatelne dzielące ich różnice - tak osobowościowe, jak i kulturowe - i znaleźć nić porozumienia w imię zasad moralnych.

Fraser patroluje niebezpieczne ulice wraz ze swoim głuchym, czytającym z ruchu warg psem Diefenbakerem, dostarczając przy tym widzom sporą dawkę inteligentnego humoru, zabawy i przygód.

Na połu... czytaj dalej

Jest akcja, jest moc!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 01.09.2014

Premierowe wysokooktanowe kino akcji – w każdą wrześniową sobotę i niedzielę o 22:00 gwiazdy gatunku, takie jak Michael Dudikoff, Lorenzo Lamas, Dolph Lundgren czy Marc Dacascos zapewnią nam adrenalinę, widowiskowe walki, strzelaniny i szalone pościgi!

W cyklu Jest akcja, jest moc! we wrześniu 2014 pokazane zostaną następujące tytuły:

Amerykański samuraj (American Samurai)
Sobota 6 września, wyst. Marc Dacascos
Amerykańskiemu reporterowi, znawcy sztuk walki, zostaje skradziona rodowa katana. Będzie musiał walczyć na miecze ze swoim przyrodnim bratem, należącym do Yakuzy dilerem oraz innymi groźnymi wojownikami na arenie nielegalnych walk w... czytaj dalej

Detektyw-milioner i jego kucharz

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 10.06.2014

Czy pies ofiary może być świadkiem w sprawie? Czy lakier do włosów może być narzędziem zbrodni? Czy można zginąć z ręki lodowego posągu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią w serialu Prawo Burke’a.

Amos Burke, szef wydziału zabójstw w Los Angeles, jest milionerem. Jest też wdowcem i ma dorosłego syna: detektywa śledczego, z którym wspólnie prowadzą dochodzenia. Amos ceni w życiu przepych i od tradycyjnego policyjnego pojazdu zdecydowanie woli luksusowego Rolls Royce’a z kierowcą. Nie przeszkadza mu to rozwiązywać spraw morderstw i chwytać przestępców z niezwykłą skutecznością. Pomagają mu w tym inni, równie intrygujący bohaterowie serialu: wspomniany syn Peter, zaprzyjaźniony kucha... czytaj dalej

 

 

 

Wkrótce w CBS Action

Inferno

Zobacz: piątek, 12.12.2014 o 1:00

Łowcy koszmarów

Zobacz: wtorek, 16.12.2014 o 4:00

Prawo Burke'a

Zobacz: niedziela, 23.11.2014 o 8:00

Łańcuch poleceń

Zobacz: niedziela, 07.12.2014 o 22:00