CBS Action to wybuchowa mieszanka seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów i filmów akcji więcej...

Lokalizacja

Aktualności

Cel: Al Capone

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, środa, 16.04.2014

Al Capone i Elliot Ness – te dwa nazwiska przeszły do historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości i obrosły legendą. Pierwsze z nich to do dziś symbol sprytu i umiejętności unikania oskarżenia, ale także gangsterskiego okrucieństwa i cynizmu. Drugie zawsze będzie się już kojarzyć z bezkompromisowym ściganiem sprawców przestępstw i nieuchronnością kary.

Serial Nietykalni przenosi widzów do Chicago lat 30., gdzie toczy się walka dobra ze złem. Poszczególne odcinki przedstawiają zmagania młodego agenta Biura ds. Prohibicji z imperium alkoholowym. W roli Ellliota Nessa zobaczymy Toma Amandesa (Długi pocałunek na dobranoc, Skandal). Jako Al Capone wystąpił William Forsythe (Twierdza, D... czytaj dalej

Detektyw i duchy

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 03.04.2014

Serial Napiętnowany przenosi nas z policyjnej codzienności, gdzie w dochodzeniach liczą się szkiełko i oko, do śledztw innego wymiaru.

Frank Taylor to prywatny detektyw, który w pewnym momencie znalazł się o krok od śmierci. Po tym zdarzeniu mężczyzna odkrywa, że nawiedzają go dusze ofiar morderstw. Okazują się pomocne w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Z początku niechętnie, Frank zaczyna akceptować tę dziwną sytuację. Z całkowitego racjonalisty staje się świadkiem istnienia i działania sił nie z tego świata.

W serialu występują Matthew Fox (Lost: Zagubieni, Ich pięcioro), Russell Hornsby (Grimm, Poznaj mojego tatę), Lynn Collins (John Carter, X Men Geneza: Wolverine... czytaj dalej

Kosmici znów atakują!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 27.03.2014

W kilkadziesiąt lat po pierwszej wojnie z Marsjanami okazuje się, że najeźdźcy pozostali na Ziemi. Przyczaili się – a teraz znów atakują. Otwarta walka z nimi doprowadziłaby do masowej paniki, a to mogłoby spowodować ogólnoświatową katastrofę.

Dlatego śledzenia i dyskretnego unieszkodliwiania kosmitów podejmuje się ekipa doktora Harrisona Blackwooda, W jej skład wchodzą ekscentryczny astrofizyk, bystra mikrobiolożka, geniusz komputerowy oraz absolwent West Point mający dużą wiedzę o broni. Czy tej niezwykłej ekipie uda się ocalić ludzkość?

Serial Wojna planet odwołuje się do klasycznego filmu s.f., opartego na „Wojnie światów” H.G. Wellsa – tej samej noweli, której radiowa realiz... czytaj dalej

W pogoni za zbiegami

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 17.03.2014

Serial Poszukiwani to opowieść o elitarnym zespole do walki z przestępcami. W jego skład wchodzą specjaliści z różnych jednostek służb lokalnych i federalnych. Mają oni przed sobą jeden cel: działając z ukrycia muszą odnaleźć stu najbardziej poszukiwanych zbiegów.

Każdy z członków grupy wnosi do niej coś wyjątkowego. Jej szef porucznik Conrad Rose reprezentuje wyspecjalizowaną jednostkę Los Angeles Metro SWAT (Special Weapons and Tactics). Tommy Rodriguez z FBI nie zawaha się przed użyciem swego uroku osobistego, oczywiście dla dobra sprawy. Jimmy McGloin to członek ATF (Alcohol, Tobacco and Firearms), a także aktywny i zaangażowany konserwatysta. Kolejnym członkiem zespołu jest Rodney Gronbeck z wydzia... czytaj dalej

MacGyver, czyli bomba ze sznurowadła

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, środa, 05.03.2014

Podczas gdy w Polsce przez lata najsłynniejszym panem „złota rączka” był Adam Słodowy, w Stanach prawdziwą karierę zrobił serialowy MacGyver. Stał się znany do tego stopnia, że powstało nawet angielskie słowo „to macgyver” oznaczające naprawianie czegoś, ulepszanie. Sympatycznego pracownika tajnej fundacji Phoenix poznali także polscy widzowie i, podobnie jak Amerykanie, od razu polubili. Angus MacGyver (nieznoszący zresztą swojego imienia) okazał się bowiem inteligentnym facetem z poczuciem humoru, który potrafi zrobić coś z niczego – przy okazji ratując świat.

Już w odcinku pilotażowym MacGyver (Richard Dean Anderson) pokazuje, na co go stać. A przed nim nie lada wyzwanie: uratować... czytaj dalej

F/X, czyli co może spec od efektów specjalnych

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, piątek, 28.02.2014

Niezwykłe charakteryzacje, skomplikowane triki, iluzja i gadżety – arsenał filmowego speca od efektów specjalnych jest imponujący. Ale czy może przydać się do ścigania i łapania przestępców? Okazuje się, że tak!

Oto serialowa wersja filmów FX i FX2, które zdobyły ogromną popularność dzięki dynamicznej akcji i spektakularnym efektom specjalnym. Kim są bohaterowie tej dostarczającej mocnych wrażeń produkcji? Która z postaci ma szansę stać się ulubieńcem widzów?

Rollie Tyler (w tej roli Cameron Daddo) to jeden z najlepszych specjalistów od efektów specjalnych w branży filmowej, istny mistrz w tworzeniu iluzji. Wraz z pr... czytaj dalej

 

 

 

Wkrótce w CBS Action

4400

Zobacz: niedziela, 27.04.2014 o 0:00

Smash Cuts

Zobacz: niedziela, 27.04.2014 o 22:30

MacGyver

Zobacz: czwartek, 01.05.2014 o 15:00

Poszukiwani

Zobacz: czwartek, 01.05.2014 o 4:00