CBS Action to wybuchowa mieszanka seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów i filmów akcji więcej...

Lokalizacja

Aktualności

Cel: Przetrwać

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, piątek, 02.12.2016


Walka na śmierć i życie – czasem w ringu, czasem na wyspie, czasem na własnej ziemi. Trzeba ją wygrać. By przetrwać. Walkę o przetrwanie podejmują m.in. Eric Roberts, Rutger Hauer i Sasha Mitchell, a na filmowe premiery z ich udziałem zapraszamy w grudniu w środy i czwartki o 23:00.

Hydra
Czwartek 1 grudnia o 23:00
Czworo skazańców zostaje przetransportowanych na bezludną wyspę, gdzie mają stać się zwierzyną, na którą zapoluje grupa znudzonych milionerów. Okazuje się jednak, że na wyspie mieszka tajemniczy, starożytny potwór: wielogłowa hydra!
Obsada: George Stults, Dawn Olivieri, Polly Shannon

Kickboxer 2: Godziny zemsty
Środa 7 grudnia o 23:00
Sequel słynneg... czytaj dalej

Wokół zbrodni - premiery listopada

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 31.10.2016


Zbrodnia jest osią fabularną wszystkich filmowych premier CBS Action w listopadzie 2016.  Na premierowe emisje zapraszamy jak zwykle w środy i czwartki o 23:00, a wśród gwiazd zobaczymy Sherilyn Feen, Mercedes Ruehl, Kevina Sorbo czy Rachel McAdams.

Do zobaczenia
Środa 2 listopada 23:00
Kiedy Patricia jedzie na miejsce zbrodni, nie wie jeszcze, że ofiara morderstwa jest do niej podobna jak dwie krople wody. Prowadząc śledztwo w sprawie śmierci swojej „bliźniaczki”, Patricia musi jednocześnie pomagać matce, która próbuje oczyścić dobre imię ojca i nie dopuścić do utraty rodzinnej stadniny.
Tytuł oryginalny: Mary Higgins Clark: I'll Be Seeing You
Obsada: ... czytaj dalej

Mistrzyni suspensu w CBS Action

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, piątek, 30.09.2016


Mary Higgins Clark to jedna z najpopularniejszych autorek kryminałów na świecie. Na filmowe adaptacje jej książek zapraszamy w październiku 2016 w środy i czwartki o 23:00.

Ku pamięci
Środa 5 października o 23:00
15 lat po zabójstwie Jenny Rand zaczynają ginąć osoby, które brały udział w procesie. Wnuczka Jenny, Lisa, została policjantką – i teraz zamierza rozwikłać tę zagadkę. Niestetyona również jest na liście seryjnego mordercy…
Obsada: Gabrielle Anwar, Max Martini, David Richmond-Peck

Czy my się nie znamy?
Czwartek 6 października o 23:00
Pacjent psychatryka przyznaje się do serii brutalnych morderstw i twierdzi, że jest inkarnacją ... czytaj dalej

Ziemia kontra niebo

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, środa, 07.09.2016


Zagrożenie przychodzi z góry – nie zawsze z Kosmosu, czasem to niszczycielska siła pogody. Wrześniowe premiery w cyklu Ziemia kontra niebo sprawią, że zupełnie inaczej będziemy spoglądać na nieboskłon!

Zagłada (Descent)
Czwartek 1 września 2016 o 23:00
Grupa naukowców – a wśród nich Luke Perry - wyrusza wgłąb Ziemi, by powstrzymać falę niszczącej aktywności wulkanicznej, mogącej zniszczyć planetę.

Kosmiczna katastrofa (Colision Earth)
Środa 7 września 2016 o 23:00
Merkury wypada ze swej orbity i pędzi prosto w stronę Ziemi...

Ciemna moc (Dark Storm)
Czwartek 8 wrześ... czytaj dalej

Bestie i roboty w CBS Action

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 01.08.2016


W sierpniu kontrolę nad CBS Action przejmą krwiożercze bestie, zbuntowane maszyny i Obcy. Będziemy świadkami ataku ziejących ogniem pająków i cwanego rekina lądowego, przebudzenia pradawnych potworów oraz buntu wszechpotężnych maszyn. Te naprawdę mocne wrażenia zapewni cykl Bestie i roboty, w ramach którego zapraszamy na osiem premier. Przed nami horrory, thrillery i filmy katastroficzne -  niektóre w konwencji komediowej. A wśród gwiazd pojawią się m.in. Steve Guttenberg, Antonio Sabato Jr., Adrian Paul, Ian Ziering, Joe Lando czy Bruce Boxleitner.

Na premierowe emisje zapraszamy w środy i czwartki o 23:00. Premierowe tytuły będą powtarzane następnego dnia o 12:00 oraz w weekendy o 21:00.

Kalendarz premier:czytaj dalej

Potrójna dawka ulubionych seriali!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, piątek, 29.07.2016


Sierpniowa ramówka CBS Action to wieczory z ulubionymi bohaterami seriali w potrójnej dawce i z dwoma filmami pełnymi akcji!

Zapraszamy już od 18:00 na trzy odcinki serialu: od poniedziałku do środy będą to CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, a w czwartki i piątki – Agenci NCIS. Od 21:00 w cyklu Podwójna adrenalina pokażemy dwa filmy: thrillery, sensacyjne, filmy akcji lub s.f. W ramach cyklu w środy i czwartki o 23:00 kontynuujemy emisje premierowe. W sierpniu będą to (nie zawsze poważne) horrory i thrillery pod hasłem Bestie i roboty. A wśród gwiazd naszych premier są Steve Guttenberg, Antonio Sabato Jr., Adrian Paul, Ian Ziering, Joe Lando czy Bruce Boxleitner.

czytaj dalej

 

 

 

Wkrótce w CBS Action

Eksperyment Filadelfia

Zobacz: poniedziałek, 12.12.2016 o 13:00

Zła znajomość

Zobacz: środa, 28.12.2016 o 22:00

Oblodzone Miasto

Zobacz: poniedziałek, 26.12.2016 o 22:00

Wyścig z mordercą

Zobacz: sobota, 31.12.2016 o 18:05