CBS Action to wybuchowa mieszanka seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów i filmów akcji więcej...

Lokalizacja

Aktualności

Ziemia kontra niebo

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, środa, 07.09.2016

Zagrożenie przychodzi z góry – nie zawsze z Kosmosu, czasem to niszczycielska siła pogody. Wrześniowe premiery w cyklu Ziemia kontra niebo sprawią, że zupełnie inaczej będziemy spoglądać na nieboskłon!

Zagłada (Descent)
Czwartek 1 września 2016 o 23:00
Grupa naukowców – a wśród nich Luke Perry - wyrusza wgłąb Ziemi, by powstrzymać falę niszczącej aktywności wulkanicznej, mogącej zniszczyć planetę.

Kosmiczna katastrofa (Colision Earth)
Środa 7 września 2016 o 23:00
Merkury wypada ze swej orbity i pędzi prosto w stronę Ziemi...

Ciemna moc (Dark Storm)
Czwartek 8 wrześ... czytaj dalej

Bestie i roboty w CBS Action

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 01.08.2016

W sierpniu kontrolę nad CBS Action przejmą krwiożercze bestie, zbuntowane maszyny i Obcy. Będziemy świadkami ataku ziejących ogniem pająków i cwanego rekina lądowego, przebudzenia pradawnych potworów oraz buntu wszechpotężnych maszyn. Te naprawdę mocne wrażenia zapewni cykl Bestie i roboty, w ramach którego zapraszamy na osiem premier. Przed nami horrory, thrillery i filmy katastroficzne -  niektóre w konwencji komediowej. A wśród gwiazd pojawią się m.in. Steve Guttenberg, Antonio Sabato Jr., Adrian Paul, Ian Ziering, Joe Lando czy Bruce Boxleitner.

Na premierowe emisje zapraszamy w środy i czwartki o 23:00. Premierowe tytuły będą powtarzane następnego dnia o 12:00 oraz w weekendy o 21:00.

Kalendarz premier:czytaj dalej

Potrójna dawka ulubionych seriali!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, piątek, 29.07.2016

Sierpniowa ramówka CBS Action to wieczory z ulubionymi bohaterami seriali w potrójnej dawce i z dwoma filmami pełnymi akcji!

Zapraszamy już od 18:00 na trzy odcinki serialu: od poniedziałku do środy będą to CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, a w czwartki i piątki – Agenci NCIS. Od 21:00 w cyklu Podwójna adrenalina pokażemy dwa filmy: thrillery, sensacyjne, filmy akcji lub s.f. W ramach cyklu w środy i czwartki o 23:00 kontynuujemy emisje premierowe. W sierpniu będą to (nie zawsze poważne) horrory i thrillery pod hasłem Bestie i roboty. A wśród gwiazd naszych premier są Steve Guttenberg, Antonio Sabato Jr., Adrian Paul, Ian Ziering, Joe Lando czy Bruce Boxleitner.

czytaj dalej

Mistyczny krąg CBS Action

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 30.06.2016

Latem CBS Action zaprasza na filmy akcji o niestandardowej fabule, w których zdarzyć może się dosłownie wszystko! Monolity Stonehenge zawirują, wysłannik szatana będzie mordować koleje ofiary, a śmiercionośne pnącza spróbują oczyścić Ziemię ze śladów ludzkości. Zapraszamy na cykl filmów Mistyczny krąg CBS Action od 6 lipca w środy i czwartki o 23:00.

W wakacje na CBS Action królować będą tytuły, których nie powstydziłby się nawet ekscentryczny reżyser Ed Wood! To idealna propozycja dla wszystkich, którzy do filmu lubią podejść z przymrużeniem oka i świetnie się bawić, gdy na ekranie pojawiają się artefakty wydobyte ze starożytnych grobowców, Słońce przesłania nieznan... czytaj dalej

Bokserzy z Los Angeles

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 27.06.2016

Trzy pokolenia rodziny Santiago związało swe losy i nadzieje z boksem. Owdowiały patriarcha rodu, Roberto, ma pod swoją opieką trzech synów i dwie córki, a sam walczy z ciężką chorobą. Najstarszy syn, Miguel, próbuje zrobić karierę jako menadżer; Carlos, średni z braci, wraca do boksowania po przerwie spowodowanej postrzałem. Podczas przymusowej rehabilitacji jego miejsce na ringu starał się zająć najmłodszy Alex, ale już wie, że musi sobie znaleźć miejsce w życiu poza boksem. Starsza córkaYolanda pracuje w biurze i związana jest z policjantem, a młodsza Victoria nie wyszła jeszcze z okresu buntu. Są też wuj Ruben, były bokser, który z powodu ciosów w głowę stracił mowę, i ciotka Bibi, która walczy o ut... czytaj dalej

Na wyspie dinozaurów

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 02.06.2016

Doskonałe połączenie komputerowej technologii, emocjonującej akcji, niezwykłej wyobraźni i zapierających dech w piersiach zdjęć. Miniserial Dinotopia to jeden z najambitniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie projektów w historii telewizji. Dinozaury mogą być nie tylko przyjazne, ale i piękne!

Bracia David (Wentworth Miller, Skazany na śmierć) i Karl (Tyron Leitso, Być jak Erica) jako jedyni ocaleli z katastrofy samolotu, który spadł do oceanu. Docierają do brzegu nieznanej wyspy, Dinotopii. To fantastyczna kraina zamieszkana przez ludzi i dinozaury, którzy współżyją pokojowo dzięki szacunkowi i zrozumieniu. Bracia są zdumieni spotkaniem z zachwycającymi i dobrotliwymi istotami, jak... czytaj dalej

 

 

 

Wkrótce w CBS Action

Przeczucie zbrodni

Zobacz: środa, 19.10.2016 o 12:00

Tajny projekt

Zobacz: poniedziałek, 03.10.2016 o 21:00

Gliniarz i prokurator

Zobacz: niedziela, 16.10.2016 o 6:00

Napiętnowany

Zobacz: środa, 28.09.2016 o 2:00