CBS Action to wybuchowa mieszanka seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów i filmów akcji więcej...

Lokalizacja

Aktualności

Kanadyjska konna i głuchy pies!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 08.09.2014

CBS Action zaprasza na serial Na południe. To perypetie policjanta Bentona Frasera, szczerego i odważnego przedstawiciela Kanadyjskiej Królewskiej Policji Konnej oraz jego dowcipnego partnera, detektywa amerykańskiej policji Raya Vecchio. Wbrew ich woli połączy ich w Chicago tajemnicze morderstwo, które wpłynie też na dalsze na losy tego duetu. Będą zmuszeni przezwyciężyć niebagatelne dzielące ich różnice - tak osobowościowe, jak i kulturowe - i znaleźć nić porozumienia w imię zasad moralnych.

Fraser patroluje niebezpieczne ulice wraz ze swoim głuchym, czytającym z ruchu warg psem Diefenbakerem, dostarczając przy tym widzom sporą dawkę inteligentnego humoru, zabawy i przygód.

Na połu... czytaj dalej

Jest akcja, jest moc!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, poniedziałek, 01.09.2014

Premierowe wysokooktanowe kino akcji – w każdą wrześniową sobotę i niedzielę o 22:00 gwiazdy gatunku, takie jak Michael Dudikoff, Lorenzo Lamas, Dolph Lundgren czy Marc Dacascos zapewnią nam adrenalinę, widowiskowe walki, strzelaniny i szalone pościgi!

W cyklu Jest akcja, jest moc! we wrześniu 2014 pokazane zostaną następujące tytuły:

Amerykański samuraj (American Samurai)
Sobota 6 września, wyst. Marc Dacascos
Amerykańskiemu reporterowi, znawcy sztuk walki, zostaje skradziona rodowa katana. Będzie musiał walczyć na miecze ze swoim przyrodnim bratem, należącym do Yakuzy dilerem oraz innymi groźnymi wojownikami na arenie nielegalnych walk w... czytaj dalej

Detektyw-milioner i jego kucharz

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 10.06.2014

Czy pies ofiary może być świadkiem w sprawie? Czy lakier do włosów może być narzędziem zbrodni? Czy można zginąć z ręki lodowego posągu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią w serialu Prawo Burke’a.

Amos Burke, szef wydziału zabójstw w Los Angeles, jest milionerem. Jest też wdowcem i ma dorosłego syna: detektywa śledczego, z którym wspólnie prowadzą dochodzenia. Amos ceni w życiu przepych i od tradycyjnego policyjnego pojazdu zdecydowanie woli luksusowego Rolls Royce’a z kierowcą. Nie przeszkadza mu to rozwiązywać spraw morderstw i chwytać przestępców z niezwykłą skutecznością. Pomagają mu w tym inni, równie intrygujący bohaterowie serialu: wspomniany syn Peter, zaprzyjaźniony kucha... czytaj dalej

Nowa misja wciąż niemożliwa

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 06.05.2014

New Mission: Impossible to nowe odcinki opowieści o kultowej jednostce specjalnej. W roli głównej występuje Peter Graves (Czy leci z nami pilot?), który ponownie wciela się w rolę błyskotliwego i charyzmatycznego dowódcy Mission: Impossible Force.

Wezwany z emerytury Jim Phelps na nowo organizuje zespół, który musi sprostać najbardziej niebezpiecznym i skomplikowanym wyzwaniom. Od oryginalnej opowieści minęło już 20 lat – jesteśmy teraz w szalonych latach 80. i ludzie Jima korzystają z wszelkich nowinek technicznych tego okresu. Nie zmienia się tylko jedno: zlecenia kolejnych misji ulegają samozniszczeniu natychmiast po ich odtworzeniu przez adresatów.

New Mission: Impossible od 6 maja 2014 w dni po... czytaj dalej

Nash Bridges w akcji!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 29.04.2014

Don Johnson znów w akcji! Od czasów Policjantów z Miami trochę się zmienił: nie nosi już garniturów Armaniego do T-shirtów i sportowych butów na gołe stopy, ubiera się za to w kolorowe kamizelki i równie kolorowe koszule. Jeździ żółtą Plymuth Barracudą z 1971 i ściga przestępców ściga z równym zapałem, co nam widzom gwarantuje porcję solidnej rozrywki!

Nash Bridges to serial o śledztwach prowadzonych przez jednostkę dochodzeniową policji w San Francisco. Tytułowy bohater już od pierwszych odcinków będzie miał sporo na głowie. Jego druga żona  zażąda rozwodu, nastoletnia córka zaskoczy pomysłowością, a praca inspektora policji dostarczy jak zwykle moc ryzykownych zadań. Gangi siej... czytaj dalej

Cel: Al Capone

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, środa, 16.04.2014

Al Capone i Elliot Ness – te dwa nazwiska przeszły do historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości i obrosły legendą. Pierwsze z nich to do dziś symbol sprytu i umiejętności unikania oskarżenia, ale także gangsterskiego okrucieństwa i cynizmu. Drugie zawsze będzie się już kojarzyć z bezkompromisowym ściganiem sprawców przestępstw i nieuchronnością kary.

Serial Nietykalni przenosi widzów do Chicago lat 30., gdzie toczy się walka dobra ze złem. Poszczególne odcinki przedstawiają zmagania młodego agenta Biura ds. Prohibicji z imperium alkoholowym. W roli Ellliota Nessa zobaczymy Toma Amandesa (Długi pocałunek na dobranoc, Skandal). Jako Al Capone wystąpił William Forsythe (Twierdza, D... czytaj dalej

 

 

 

Wkrótce w CBS Action

Nash Bridges

Zobacz: czwartek, 18.09.2014 o 8:00

Pożeracze czasu

Zobacz: niedziela, 28.09.2014 o 20:00

Nietykalni

Zobacz: środa, 01.10.2014 o 3:00

Morderstwo prawie pewne

Zobacz: sobota, 27.09.2014 o 18:00