CBS Action to wybuchowa mieszanka seriali sensacyjnych, pełnych napięcia thrillerów i filmów akcji więcej...

Lokalizacja

Aktualności

Detektyw-milioner i jego kucharz

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 10.06.2014

Czy pies ofiary może być świadkiem w sprawie? Czy lakier do włosów może być narzędziem zbrodni? Czy można zginąć z ręki lodowego posągu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań pojawią w serialu Prawo Burke’a.

Amos Burke, szef wydziału zabójstw w Los Angeles, jest milionerem. Jest też wdowcem i ma dorosłego syna: detektywa śledczego, z którym wspólnie prowadzą dochodzenia. Amos ceni w życiu przepych i od tradycyjnego policyjnego pojazdu zdecydowanie woli luksusowego Rolls Royce’a z kierowcą. Nie przeszkadza mu to rozwiązywać spraw morderstw i chwytać przestępców z niezwykłą skutecznością. Pomagają mu w tym inni, równie intrygujący bohaterowie serialu: wspomniany syn Peter, zaprzyjaźniony kucha... czytaj dalej

Nowa misja wciąż niemożliwa

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 06.05.2014

New Mission: Impossible to nowe odcinki opowieści o kultowej jednostce specjalnej. W roli głównej występuje Peter Graves (Czy leci z nami pilot?), który ponownie wciela się w rolę błyskotliwego i charyzmatycznego dowódcy Mission: Impossible Force.

Wezwany z emerytury Jim Phelps na nowo organizuje zespół, który musi sprostać najbardziej niebezpiecznym i skomplikowanym wyzwaniom. Od oryginalnej opowieści minęło już 20 lat – jesteśmy teraz w szalonych latach 80. i ludzie Jima korzystają z wszelkich nowinek technicznych tego okresu. Nie zmienia się tylko jedno: zlecenia kolejnych misji ulegają samozniszczeniu natychmiast po ich odtworzeniu przez adresatów.

New Mission: Impossible od 6 maja 2014 w dni po... czytaj dalej

Nash Bridges w akcji!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, wtorek, 29.04.2014

Don Johnson znów w akcji! Od czasów Policjantów z Miami trochę się zmienił: nie nosi już garniturów Armaniego do T-shirtów i sportowych butów na gołe stopy, ubiera się za to w kolorowe kamizelki i równie kolorowe koszule. Jeździ żółtą Plymuth Barracudą z 1971 i ściga przestępców ściga z równym zapałem, co nam widzom gwarantuje porcję solidnej rozrywki!

Nash Bridges to serial o śledztwach prowadzonych przez jednostkę dochodzeniową policji w San Francisco. Tytułowy bohater już od pierwszych odcinków będzie miał sporo na głowie. Jego druga żona  zażąda rozwodu, nastoletnia córka zaskoczy pomysłowością, a praca inspektora policji dostarczy jak zwykle moc ryzykownych zadań. Gangi siej... czytaj dalej

Cel: Al Capone

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, środa, 16.04.2014

Al Capone i Elliot Ness – te dwa nazwiska przeszły do historii amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości i obrosły legendą. Pierwsze z nich to do dziś symbol sprytu i umiejętności unikania oskarżenia, ale także gangsterskiego okrucieństwa i cynizmu. Drugie zawsze będzie się już kojarzyć z bezkompromisowym ściganiem sprawców przestępstw i nieuchronnością kary.

Serial Nietykalni przenosi widzów do Chicago lat 30., gdzie toczy się walka dobra ze złem. Poszczególne odcinki przedstawiają zmagania młodego agenta Biura ds. Prohibicji z imperium alkoholowym. W roli Ellliota Nessa zobaczymy Toma Amandesa (Długi pocałunek na dobranoc, Skandal). Jako Al Capone wystąpił William Forsythe (Twierdza, D... czytaj dalej

Detektyw i duchy

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 03.04.2014

Serial Napiętnowany przenosi nas z policyjnej codzienności, gdzie w dochodzeniach liczą się szkiełko i oko, do śledztw innego wymiaru.

Frank Taylor to prywatny detektyw, który w pewnym momencie znalazł się o krok od śmierci. Po tym zdarzeniu mężczyzna odkrywa, że nawiedzają go dusze ofiar morderstw. Okazują się pomocne w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek. Z początku niechętnie, Frank zaczyna akceptować tę dziwną sytuację. Z całkowitego racjonalisty staje się świadkiem istnienia i działania sił nie z tego świata.

W serialu występują Matthew Fox (Lost: Zagubieni, Ich pięcioro), Russell Hornsby (Grimm, Poznaj mojego tatę), Lynn Collins (John Carter, X Men Geneza: Wolverine... czytaj dalej

Kosmici znów atakują!

Autor: CBS Action Polska
Kategorie: Features, News, czwartek, 27.03.2014

W kilkadziesiąt lat po pierwszej wojnie z Marsjanami okazuje się, że najeźdźcy pozostali na Ziemi. Przyczaili się – a teraz znów atakują. Otwarta walka z nimi doprowadziłaby do masowej paniki, a to mogłoby spowodować ogólnoświatową katastrofę.

Dlatego śledzenia i dyskretnego unieszkodliwiania kosmitów podejmuje się ekipa doktora Harrisona Blackwooda, W jej skład wchodzą ekscentryczny astrofizyk, bystra mikrobiolożka, geniusz komputerowy oraz absolwent West Point mający dużą wiedzę o broni. Czy tej niezwykłej ekipie uda się ocalić ludzkość?

Serial Wojna planet odwołuje się do klasycznego filmu s.f., opartego na „Wojnie światów” H.G. Wellsa – tej samej noweli, której radiowa realiz... czytaj dalej

 

 

 

Wkrótce w CBS Action

Matlock

Zobacz: niedziela, 31.08.2014 o 16:00

Bez pardonu

Zobacz: niedziela, 31.08.2014 o 10:00

Wojna światów

Zobacz: czwartek, 04.09.2014 o 4:00

Nieśmiertelny

Zobacz: czwartek, 04.09.2014 o 20:00